محمود مشرف تهرانی

 

م . آزاد شد

/ 17 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی مرادی

برای گذشتن از این رود/رنگین کمانی باید بود

م . روان شيد

سلام دوست من . كتاب غزل غزل هاي سليمان توقيف شد . خبر را در وبلاگ من بخوانيد .

vahid ziaee

سلام .شعراستان عسلنگ و مجله ادیبان......مثل پتكي بر سرم خراب مي شود وقتي از گودي سياه خاكستري ( قزوه ) مي شنوم كه با خاطره ايي از آتشي نامش را ناميرا به زبان مي آورد : « آتشي يكبار اين اواخر گفت : كاش ما هم سفري روحاني داشتيم ... » و اظهار تاسف قزوه « كه او نيز مانند آل احمدها و بسياري ديگر دير به جرگه ي ما پيوست ... اما پيوست » .مويه كنان ، مويه گران حرفه اي لابه ها مي كنند در روز مرگت . هنري بيش از اين باشد درنگي درآثارت . با خود نمي گويم « دريغا شير آهن كوه مردي ـ زني » به كجاي حياط خلوت بي روزنِ ستاره ام بياويزم پتك فرو ريختن ايمان به پايمردي در راه آزادي را ؟ شاعران گرامي و نويسندگان معزّز : در مرگ چنان سخن بگوييدكه زندگاني كرده است . مدايح بي صله كجا فرزند خلف تاريخ شدن كجا ؟. از یادداشت مرگ آتشی در ادیبان

میثم امانی

بهمن ساکی عزيز ميثم خلوت نشين باز به ميخانه شد گرم به روز کردن وبلاگ مستانه شد!

شيوا

سلام!ايميلی از شما به آدرس من فرستاده شده بود که حامل فايلی آلوده به ويروس بود..متاسفانه به همان دليل نتوانستم فايل را باز کنم ومشاهده کنم...لطفا اگر فرستنده ی آن واقعا شما بوديد لطفا پيوست بدون ويروسش را برايم بفرستيد..ممنون!

مهدی مزارعی

سلام رفیق عزیز...با پازل اشتباه به روزم و منتظر نظر ارزشمند شما...موفق باشی

نازگلي

سلام بر هم شهری خودم.راستی شب شعر هم می روی خيلی وقته خبر ندارم از انجا دلم برای اونجا تنگ شده نميدونم اونجا چه خبره.ممنون می شمخبرم کنی وبهم سر بزنی اونجا حتما باهم آشنا مي شيم ياحق

همایون عطایی

سلام........ دوست عزیز... خوبی......باغزل (قلک)بروزم شما را به خواندن آن دعوت می کنم خوشحال میشوم نظرارزشمند خود را در باره ی آن بیان کنید.........زنده باشید....ه--ط.

فرشید جوانبخش

تا دلت بخواد وقت داريم..هم واسه نوشتن..هم واسه خوندن..هم واسه مردن..سری بزنيد به راهمان منتظر شما هستيم/يا ودود

مهدی خطیبی

سلام بزرگوار . با یک غزل همراه با خبرهایی از محمود کیانوش، اسماعیل خویی ، نعمت میرزازاده ( م.آزرم ) ، صمصام کشفی ، احمد افرادی ، عبدالرضا شهبازی و... به روزم و مشتاق نظر شما . بدرود .